Про компанію

Мережа торгівельних майданчиків ТОВ "МД ІСТЕЙТ" займає лідируючі позиції на ринку металопрокату і входить до п'ятірки найбільших українських металотрейдерів.
 
Основним напрямком діяльності мережі торгівельних майданчиків ТОВ "МД ІСТЕЙТ" є роздрібний та оптовий продаж листового, сортового, фасонного прокату і трубної продукції українських виробників:
 
ПАТ "Запоріжсталь";
ПрАТ "ТЗ" Трубосталь ";
ПрАТ "ММК ім. Ілліча";
ПАТ "ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТКОМБІНАТ";
ПрАТ "МК" Азовсталь ";
ПАТ "ТД Євраз УКРАЇНА";
ПАТ "Комінмет"
ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" та ін.
 
Завдяки прямій співпраці з ПАТ "Запоріжсталь" на торгівельних майданчиках ТОВ "МД ІСТЕЙТ" представлений в широкому асортименті листовий прокат. Співпраця з ПАТ "ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТКОМБІНАТ" і іншими виробниками дозволяє оперативно заповнювати асортимент сортового і фасонного прокату. Таким чином, металоцентри ТОВ "МД ІСТЕЙТ" мають в наявності найповніший сортамент продукції за вигідними цінами, здатні надійно і оперативно забезпечити поставки металопрокату як стандартних параметрів, так і з замовними характеристиками.

ТОВ "МД ІСТЕЙТ" також пропонує продукцію цеху металовиробів (ЦМВ) комбінату "Запоріжсталь" - мірний лист г/к і х/к, просічно-витяжний лист (ПВЛ), смугу і гнуті профілі.
 
Для зручності клієнтів торгівельні майданчики надають послуги з сортування, рубки, порізки, зварювальних робіт і упаковки металопрокату, а при необхідності забезпечують доставку товару.
 
 
Розвинена мережева структура представлена ​​торгівельними майданчиками в Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Кременчуці, Львові, Житомирі.