Партнери

 

 

 ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" — одне з найбільших промислових підприємств України. Його продукція — гарячекатані та холоднокатані рулони і листи з вуглецевих, легованих  марок сталі — добре відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку та в багатьох країнах світу. Основними споживачами  продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства вагонобудування, автомобільного, сільськогосподарського машинобудування, виробники обладнання.

Офіційний сайт компанії: http://www.zaporizhstal.com/

 

 

 

ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» - найбільша мережа сервісних металоцентрів в Україні, що розвивається. Компанія реалізує продукцію підприємств МЕТІНВЕСТА, а також інших металовиробників України та країн СНД. Завдяки вертикальній інтеграції в Групу МЕТІНВЕСТ Компанія надає найбільш вигідні умови від найбільших виробників кінцевому споживачеві.

Офіційний сайт компанії: https://www.metinvestholding.com  

 

 

 

ПрАТ "ТЗ "Трубосталь" - сучасне трубне підприємство, що спеціалізується на виготовленні профільних та круглих електрозварних труб для різноманітних металоконструкцій, газових та водопровідних систем. У складі ПрАТ "ТЗ "Трубосталь" діють три трубоелектрозварних цехи, що оснащені якісним обладнанням та агрегатом поздовжньо-поперечного різання.

Офіційний сайт компанії: http://www.trubostal.net

 

 

 

Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат» — одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, що нараховує 128-літню історію видатних досягнень.

ПАТ «ДМК» входить до числа шести провідних комбінатів країни за обсягами виробництва та реалізацїі металопродукції. Комбінат знаходиться в м. Кам'янське, Україна.  

Комбінат спеціалізується на виробництві крупносортного і середньосортного фасонного та сортового прокату загального та спеціального призначення.

 

 

 

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал –  найбільшого виробника сталі у світі, а також найбільшим підприємством гірничо-металургійного комплексу в Україні, унікальним за своїм масштабом та можливостями, з повним металургійним циклом. У складі підприємства діють коксохімічне, гірничо-збагачувальне виробництво, шахтоуправління з підземного видобутку руди та металургійне виробництво, яке складається з аглодоменного, сталеплавильного та прокатного переділів.

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"  спеціалізується на виробництві арматурної сталі та катанки зі звичних та низьколегованих марок сталей, а також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чугун, сталь, сортовий і фасонний прокат, доменний шлак.

Офіційний сайт компанії: www.arcelormittal.com.ua